Motivační dopis vzor

Autocentrum ESA a.s
K Učilišti 170
102 00 Praha 10- Štěrboholy

 

V Praze dne 8. 4. 2009

 

Vážená paní, vážený pane,

velmi mne zaujala Vaše nabídka na www.jobs.cz, ve které hledáte vhodné kandidáty na pozici MANAŽER MARKETINGU(AJ87) pro Vaši společnost.

Věřím, že má dosavadní praxe, znalosti a zkušenosti velmi dobře korespondují s Vašimi nároky na uchazeče o tuto pozici.

Několikaletou praxí u společnosti BreakPoint s.r.o. jsem nabyl řadu zkušeností s přípravou i samotnou realizací event marketingových akcí i dalších marketingových služeb pro zákazníky. Mým zaměřením byla kompletní příprava firemních akcí na klíč (večírků, kongresů, školení, teambuildingových akcí apod.), dále jsem se např. podílel na promotion muzikálu Zpívající andělé v letech 2002 a 2003. Za své největší osobní úspěchy v této oblasti považuji realizaci promo road show pro společnost Nokia po ČR a Slovenské republice (Nokia Club), založení nové pobočky společnosti v Brně a kompletní péči o VIP klienta – společnost Opavia-LU a.s. (příprava konferencí pro oddělení prodeje, menších školení, ale i zajištění propagačních předmětů apod.). Všechny akce i zakázky byly realizovány na klíč, zahrnovaly tedy nezbytnou komunikaci se zákazníkem i vlastní kreativní invenci a přínos pro finální podobu celé zakázky. Při této práci jsem měl možnost seznámit se s oblastí médií – inzerce, tiskové zprávy, tiskové konference apod.

Současnou praxí ve společnosti Media Publishing jsem si osvojil řadu manažerských dovedností a redaktorskou činnost, při níž je nezbytný kultivovaný a zároveň osobitý projev, umět vhodně formulovat i zaujmout čtenáře, a v neposlední řadě i pohotově reagovat.  Zároveň jsem měl možnost dále se rozvíjet v projektovém řízení i řízení pracovního týmu.

Jsem velmi komunikativní, aktivní, výkonný a organizačně velmi zdatný. Motivují mne vysoké cíle, perfektní odvedení práce a touha vzdělávat se.

Věřím, že mé zkušenosti, obohacené i o dosavadní praxi, jsou kvalitním základem pro mé případné zapojení do Vašeho teamu.

S pozdravem

Ing. Tomáš Eben

Adresa:                        K Továrně 356, Praha 9, Česká republika

Kontaktní telefon.:       +420-000-000-000

E-mail:                         Tomas.Eben@xxx.cz